Free shipping on orders over $100 with free returns

Italiology. Iconic Italian Design.

Benvenuti! Tu mamy design inspirowany Italią.

Start

BESTSELLERY

zrównoważona
slow fashion,
wolna od trendów
etycznie wykonywane w fabrykach opatrzonych certyfikatem WARP
nadruki wykonywane z użyciem farb wodo-rozpuszczalnych
ubrania robione z organicznej bawełny, recyklingowanego poliestru oraz wełny
brak magazynów = brak odpadów
wszystkie ubrania robione na zamówienie
wysyłka w opakowaniach ekologicznych

KATEGORIE

@ITALIOLOGY

ITALIOLOGY TO WŁOSKI SPOSÓB MYŚLENIA

Naszą misją jest inspirowanie ludzi by cieszyli się życiem na wzór Włochów. Italiology to sztuka włoskiego samopoczucia. Kiedy założysz nasze ubrania chcemy byś poczuł/a ciepło, energię i słońce jak to ma miejsce, gdy jesteś w Italii. Chcemy szerzyć miłość i radość poprzez nasze wysokiej jakości, organiczne ubrania. Wierzymy, że zrównoważone i świadome życie jest możliwe tylko wówczas, kiedy jest ono wypełnione radością i pogodą ducha.

DLACZEGO ITALIOLOGY?

Kochasz Włochy? A może pochodzisz z Włoch? Bez względu na to kim jesteś sądzimy, że skoro jesteś tutaj to znaczy, że kraj, w którym urodzili się Leonardo da Vinci, Niccolò Machiavelli i Gianna Nanini czy Monica Belluci znaczy dla Ciebie wiele.

Salve tym wszystkim, którzy tutaj dotarli cali i zdrowi. Zróbcie sobie cappucino, albo jeśli to już ta pora może Aperol Spritz i przygotujcie się na wycieczkę po Włoszech.

Naszą misją jest dawanie radości wszystkim ludziom, którzy tak jak my kochają Italię i chcieliby mieć ubrania, które im przypomną o ich ulubionym miejscu na ziemi czy też o wspaniałych wakacjach.

Ten sklep powstał na skutek załamania nerwowego wywołanego próbą zakupienia fajnej pamiątki podczas pobytu we Włoszech. Nie zrozumcie mnie źle: jest tam wiele przepięknych, autentycznych pamiątek, ale jeśli chodzi o ubrania z włoskimi motywami to można kupić wyłącznie bluzę Ciao albo I-❤️-Italy lub plastikową koszulkę piłkarską, wszystko made in China.

Włosi uwielbiają stroje z kolorami włoskiej flagi. Nie tylko stroje: kaski motocyklowe, opakowania na telefon, właściwie wszystko. Myśmy wyszli w designie poza flagę i szukamy motywów włoskich wszędzie.

Zaobserwowaliśmy, że na świecie jest niewiele krajów z tak dużą ilością charakterystycznych symboli jak we Włoszech. Uwielbiamy te motywy: pasta, kawa, wino, język, motoryzacja. Na tych motywach postanowiliśmy oprzeć nasze projekty.

Wszystkie nasze projekty są wykonywane przez nas; nasze ubrania można kupić wyłącznie tutaj. Szczycimy się dużą dbałością o szczegóły, zarówno w procesie projektowania, jak i produkcji, gdzie weryfikujemy użyte przez nas materiały pod kątem trwałości, bezpieczeństwa i zrównoważonego rozwoju dla środowiska.

Select your currency
Złoty polski
Euro