Polityka Zwrotów

Polityka Zwrotów

Naszym priorytetem jest Wasze zadowolenie z zakupionych u nas produktów. Jednak wiemy, że nie zawsze wszystko idzie zgodnie z założeniem.

Jeśli jesteś niezadowolona/y z produktu lub są podstawy do reklamacji, zanim zrobisz cokolwiek innego napisz do nas: ciao@italiology.com

Personalizacja. Naszą filozofią jest nie posiadanie magazynu. Każdy produkt w naszej ofercie (poza czapkami, fartuchami i torbami) jest w wykonywany dopiero na zamówienie. W związku z naszym założeniem nie możemy zaoferować zwrotu pieniędzy za niezadowolenie z produktu lub nietrafiony rozmiar. Celem uniknięcia Waszych niepotrzebnych frustracji staramy się dostarczyć pełnej informacji o każdym produkcie, dbamy by zdjęcia oddawały kolory najlepiej jak się da. Jeśli macie jakieś pytania dotyczące konkretnego produktu piszcie śmiało: ciao@italiology.com Sprawdźcie tabele rozmiarów w każdym produkcie, ponieważ nasza rozmiarówka różni się w zależności od modelu ubrania.

Wytyczne Unii Europejskiej dla konsumentów: Zgodnie z Artykułem 16(c) Dyrektywy 2011/83/EU Parlamentu Europejskiego wyjątkiem od prawa odstąpienia od umowy są towary wyprodukowane według specyfikacji konsumenta lub zindywidualizowane.

Zniszczone ubrania. Jeśli otrzymałeś niewłaściwie wydrukowane/uszkodzone/wadliwe przedmioty, daj nam znać, a my rozwiążemy sprawę najszybciej, jak to możliwe! Pozycje te należy dostarczyć do nas w ciągu 2 tygodni od otrzymania produktu. Skontaktuj się z nami e-mailem ciao@italiology.com, opisując jak najdokładniej problem i załączając odpowiednie zdjęcia.

Zagubiona przesyłka. Zagubione przesyłki należy zgłosić do nas w ciągu 2 tygodni od spodziewanej daty dostarczenia.

Nieprawidłowy adres. Jeśli podacie adres, który zostanie uznany przez kuriera jako nieprawidłowy i nie będzie możliwe dostarczenie przesyłki, zostanie ona zwrócona do nas. W przypadku ponownej wysyłki na nowy adres będzie konieczne ponowne opłacenie jej kosztów.

Nieodebrane przesyłki. Nieodebrana przesyłka jest zwracana do nas i w przypadku ponownej wysyłki będzie konieczne opłacenie jej na nowo.

Wasza radość i zadowolenie z naszych produktów jest dla nas priorytetem i napędza nas do dalszego działania.